Tıbbi & Endüstriyel Sanayi ticaret limited şirketi

Tıbbi & Endüstriyel Sanayi ticaret limited şirketi


Sebersan, 2002 yılında Senamed adıyla ilk adımını Fatih ilçesinde atmış olup, medikal cihazlar ve tıbbi sarf malzemeleri satışı yapmıştır. Türkiye’de ilk Tek Kullanımlık rulo naylon önlük üretimini senamed gerçekleştirmiştir.

Türk gıda sektörü naylon önlükle ilk defa 2000’li yıllarında tanıştı. Sebersan Türk tüketicisinin tanıştığı bu naylon önlükleri daha farklı sektörlerde kullanılmak üzere kurgusunu yaparak rulo naylon önlükte Dünyada ve Türkiyede bir ilke adım atmış olduk. Rulo naylon önlük üretimine öncülük olarak medikal sektörde başlamakla beraber; gıda, hayvancılık ve tarım, kimya ve sanayi endüstrisine taşıdık.

Tüm ürünlerimiz çevrecidir. İnsana zarar vermeyen ve doğada geri dönüşümü mümkün olan ürünlerdir.

Rulo naylon önlüklerimizi Türkiyedeki satışı dışında Dünyanın değişik Ülkelerine ihracatını gerçekleştiriyoruz. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere İngiltere, Almanya, İtalya ve Hollanda ülkelerine ihracat yapıyoruz. Orta Asya ve ihracatını gerçekleştirdiğimiz diğer ülkeler Arabistan, Kuzey Irak, Azerbaycan, Bosna-Hersek, Gürcistan ve Türkmenistan ülkeleriyle ihracat çalışmalarımız devam etmektedir.

“sebersan tıbbi ve endüstriyel
naylon önlük”

sebersan kurumunuza özel naylon önlük üretir. Hemen iletişime geçin.

Kuruluşumuz, satış sonrasında ise, fabrikasyon hatalarına karşı garanti kapsamında tüm naylon önlük ürünlerimizin değişimini yapmaktadır. Türk ve Avrupa Standartlarına göre üretilen Tek Kullanımlık Rulo Naylon önlüklerin Satış sonrası hizmet yeterlilik belgemiz ve üretim kapasite raporumuz mevcuttur. Çalışanlarımızın güvenliğini, huzurunu korumak ve performanslarını iyileştirmek için rahat, iş sağlığı güvenliği kontrollü bir çalışma ortamı sağlamak. Geleceğe yönelik kariyer olanakları tanıyan firmamız; öncelikle çalışanlarının motive ederek ve bunun sonucunda, müşterilerimizin memnuniyetini amaç edinmiştir.

“ürünlerimizi ziyaret ettiniz mi? naylon önlükler”


sebersan tıbbi ve endüstriyel naylon önlükleri

ÜRÜNLERE GİT